SPECIAL NOTE FOR USERS IN THE U.K.The mains lead of this product is fi tted with a non-rewireable (moulded) plug incorporating a 10A fuse. Should the f
-4ContentsPreparingSetupSetting Up the Projector ...16Setting Up the Projector ... 16St
Introduction-5ReferenceAppendixMaintenance ...59Maintenance Indicators ...
Compatibility ChartComputer• Multiple signal support Horizontal Frequency: 15–110 kHz, Vertical Frequency: 43–85 Hz, Pixel Clock: 12–170 MHz• Compati
-76Specifi cationsModel XV-Z17000Display devices 0.65" DLP® Chip × 1Resolution 1080P (1920 × 1080)Lens F number F 2.5 – 2.7Zoom Manual, ×1.15 (f =
-7816:9... 303D Auto Change ... 55